Online Danışmanlık Başvurusu

Online Hukuk Danışmanlık

Lütfen aşağıdaki detayları doldurarak başvurun.

Sayfa 1 / 3

İletişim Bilgileriniz

Ödeme

Yukarıda belirtilen tutar Türkiye Barolar Birliği Tarafından 2020 Ücret Tarifesinde belirtilmiştir.

Dosyalarınız güvenle korunma alınmış olup kişi ve kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Online Danışmanlık Hakkında

Online Hukuk Danışmanlık Hizmeti nedir?

7/24 Avukatlarımız tarafından sitemiz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bir hizmetimizdir.

Online Hukuk Danışmanlık Hizmeti ücretli midir?

Avukattan direkt olarak hukuki danışmanlık almak ” Avukatlık Kanunu ” gereği ücretlidir.

Online Hukuk Danışmanlık Hizmeti’ni Nasıl Alırım?

Sitemizin Online Danışmanlık Hizmeti’nden faydalanabilmek için  0850 241 02 52 numaralı telefonu arayabilirsiniz yada formdaki gerekli bilgileri doldurarak sorunuzu iletebilirsiniz. Anlattığınız durumların açık ve sade olması size daha hızlı bir dönüş yapabilmemiz için önem taşımaktadır.

Avukat-müvekkil gizliliği ilkesi gereğince hukuki sorunuzun ve açıklamalarınızın kimseyle paylaşılmayacağından emin olabilirsiniz.

Online Hukuk Danışmanlık Hizmeti’ni Almam Ne Kadar Sürer?

Büromuzun avukatları sorularınıza en geç 1 iş günü içerisinde dönüş sağlayacaktır. Söz konusu süreler danışmanlık hizmetinin içeriğine bağlı olarak değişebilir.

Bilgilerimin gizliliği nasıl sağlanır?

Sorularınız baronun bize vermiş olduğu müvekkil – avukat ilişkisine dayanarak 3. kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.

Müvekkil olmak için ne yapmalıyım?

Hukuki sorunlarınızı avukatlık gidermeyi düşündüğünüz durumlarda hukuk büromuz ile iletişime geçerek ve tarafımıza karşılıklı irade uyuşması neticesinde gerekli evrak ve dokümanların ulaştırılmasının ardından Nuroğlu Hukuk Bürosu ile müvekkil – avukat ilişki kurulmuş olacaktır.

Dava açılırken ödenmesi gereken masraflar nelerdir?

Bir dava açılırken harçlar, basılı evrak ve tebligat giderleri ödenir. Davalar, türüne göre maktu ya da nispi harca tabidir. Dava konusu parayla ölçülemeyen talepler içeren davalarda maktu harç, konusu para veya para ile ölçülen değer ifade eden davalarda ise nispi harç ödenir. Harç miktarları yasayla belirlenmiştir. Her yıl yenilenmekte ve değişmektedir. Ayrıca mahkemesine göre de peşin harç alınmaktadır. Dava açılırken ödenen maktu harçlar çok yüksek değildir. Nispi harç ise dava değerinin binde 54 ü oranındadır. Bu miktarın ¼ ü dava açılırken, kalan ¾ ü ise dava sonuçlandığında mahkeme veznesine ödenir.

Davalar Uzun Sürer mi?

Adalet Bakanlığı istatistiklerine göre 2007 yılında bir hukuk davasının karara bağlanması Türkiye genelinde ortalama 202 gün almaktadır. Bu süre mahkemelere göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 2007 yılında bir dava ortalama olarak; Fikri Sınai Haklar Hukuk Mahkemesinde 619 günde, Asliye Ticaret Mahkemesinde 410 günde, İş Mahkemesinde 441 günde, Aile Mahkemesinde 157 günde, Sulh Hukuk Mahkemesinde 108 günde karara bağlanmıştır. Bu süreler dikkate alındığında, yargıdaki işlerin avukat aracılığıyla takibinde ayrıca yarar vardır.

Nuroğlu Hukuk Bürosu (nurogluhukuk.com) ne kadar güvenlidir?

nurogluhukuk.com sitemiz 256 bit SSL şifreleme sertifikası ile korunmaktadır. Ayrıca girdiğiniz e posta, şifre ve benzeri kişisel bilgiler de şifrelenerek tutulmaktadır. Baronun müvekkil – avukat ilişkilerini korunmasını sağlamak amacıyla özel olarak güvenlik temin edilmektedir.

Detaylı bilgi almak istiyorum.

Web sitemizde belirtilen 0850 241 06 30 numaramızı arayarak veya diğer iletişim formu ve iletişim kanallarından ulaşarak sorularınızı sorabilir detaylı bilgilendirme alabilirsiniz.

Size ulaşacabileceğim iletişim kanalları nelerdir?

İletişim sayfamızda bulunan Ofis / Whatsapp iletişim numaralarımız ve adresimizden ulaşabilirsiniz.